New
$4,500,000 ($721 每平方英尺)
Dunsfold Drive, D13
5
5 地段面积: 0 sqft (0 sqm)
建筑楼面: 6,243 sqft (580 sqm)
房屋代理员信息
#R069961H
SHAUNA.SEOW@PROPNEX.COM
+65 91193207
Bungalow House
D13
6,243 sqft (Built-up)
2010
街名
Dunsfold Drive