New

Belgravia Green

$4,480,000 ($1,231 psf)

  • Belgravia Drive, D28

  • 5
  • 5
  • Land Size: 0 sqft (0 sqm)

  • Floor Size: 3,638 sqft (338 sqm)

Agent Information

Jesley Lim

#R064208Z

JESLEYLIM_YL@PROPNEX.COM

+65 81877828

• Corner Terrace

  • D28

  • 3,638 sqft (Built-up)

  • 2023

  • Street Name

  • Belgravia Drive